Dobrý deň.

   Vítam vás na mojej stránke Liečenie cez  Vyššie Ja. Moje meno je Róbert a túto stránku som založil pre tých ľudí, ktorí hľadajú pomoc, zdravie, šťastie, pohodu alebo len nejakú radu. Verím, že každý kto navštívi túto stránku, bude odchádzať s pocitom, že každý problém v živote má svoje riešenie.
   K tejto Liečebnej a očistnej technike LCVJ ma priviedli v prvom rade vlastné zdravotné problémy. Keďže klasická medicína a lekári mi po dlhom čase strávenom navštevovaním rôznych odborných ambulancií, absolvovaní rôznych vyšetrení nedokázali zistiť príčinu mojich dlhotrvajúcich zdravotných problémov, pochopil som, že tadiaľto cesta nevedie a rozhodol som sa hľadať pomoc inde. Siahol som po viacerých alternatívnych liečebných metódach, prípravkoch a literatúre.

  Po dlhom hľadaní , skúmaní a študovaní som sa dostal aj k tejto Spirituálnej terapii, ktorá mi pomohla neuveriteľnou rýchlosťou  zbaviť sa mojich zdravotných a existenčných problémov.
   Aby som mohol  radiť a pomáhať ľudom, ktorí potrebujú pomoc a rozhodnú sa ju hľadať formou tejto terapie, zdokonalil som svoje doteraz získané poznatky. Úspešne som absolvoval certifikovaný kurz- Liečenie cez Vyššie Ja.

 

 

 


© 2011 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode