LCVJ

Spirituálna terapia (Liečenie cez Vyššie Já –LCVJ) je proces skúmania podvedomej mysli a duševných záznamov, ktorý vedie k odhaleniu a uvoľneniu skrytých blokov v zdraví, šťastí a a duchovnom raste. Táto metóda využíva univerzálnu energiu k odstráneniu traumatických zážitkov z minulých životov, podvedomých blokov a negatívnej energie.

Príčinou všetkých problémov, či už fyzického, psychického alebo duchovného charakteru, sú nepriznané a nepochopené potláčané energie, plynúce z našich činov a vzťahov. Túto terapiu je možné použiť  pri akýchkoľvek problémoch nášho života,  nie je obmedzená  len na čistenie záznamov duše z minulých životov, používa sa aj k vyčisteniu negatívnej energie, ktorú naberáme na seba pri svojich každodenných aktivitách a interakciách. Liečenie cez Vyššie Ja úspešne uzdravuje nášho ducha a naše telo.

To však neznamená, že touto terapiou idú odstrániť všetky problémy,(bolesti , starosti, atď.) úplne a hneď. Aby človek získal správne poučenie a skúsenosti, musí si niektoré životné situácie prežiť aj keď po čistení touto metódou je to s miernejším priebehom. Terapiu je možné použiť  pre vaše deti, domáce zvieratá, rastliny a na vyčistenie predmetov, priestoru domu a bytu alebo všade tam kde sa dlhodobo zdržujete.

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode